Siarka przegrała ostatni mecz przed zimą... [zdjęcia]

15:44, 12.11.2022 KR

W dzisiejszym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg uległa Lechowi II Poznań 0:1. Oznacza to, że nasza drużyna spędzi przerwę zimową tuż nad strefą spadkową.

Niestety podopieczni Łukasza Becelli nie wykorzystali szansy, aby odskoczyć od drużyn znajdujących się za Siarką. Mecz z rezerwami Lecha był wyrównany, obie ekipy stwarzały sobie okazje do zdobycia gola. W pierwszej połowie nasz bramkarz sfaulował przeciwnika w polu karnym i sędzia podyktował "jedenastkę". Na szczęście Wojciech Muzyk zrehabilitował się i obronił strzał.

Niestety golkiper Siarki został pokonany pięknym strzałem w drugiej połowie przez Filipa Wilaka. W końcowych minutach tarnobrzeżanie próbowali doprowadzić do wyrównania, lecz nieskutecznie i ponieśli 9. porażkę w tym sezonie.