Siarka remisuje z osłabionym ŁKS-em Łagów [zdjęcia]

18:49, 10.04.2021 KR

W sobotnim spotkaniu piłkarskiej 3 ligi Siarka Tarnobrzeg zremisowała u siebie z ŁKS-em Łagów 1:1. Przez całą drugą połowę goście grali o jednego zawodnika mniej. Jednak piłkarzom Sławomira Majaka nie udało się tego wykorzystać.

W 28. kolejce w Tarnobrzegu zmierzyły się drużyny, sąsiadujące ze sobą w tabeli, mające tyle samo punktów. Niestety po tym spotkaniu Siarce nie udało się oddalić od drużyny z Łagowa.

W 38. minucie zawodnik gości otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. W drugiej połowie Siarkowcy korzystali z przewagi liczebnej i w 76. minucie Arkadiusz Gajewski skierował futbolówkę do bramki.

Naszej drużynie nie udało się jednak wygrać tego spotkania. Osłabiony ŁKS w 84. minucie zdobył wyrównującego gola. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.