Siarka Tarnobrzeg zremisowała z GKS-em Jastrzębie [zdjęcia]

19:07, 10.08.2022 KR

W dzisiejszym spotkaniu przy Alei Niepodległości 2 Siarka Tarnobrzeg zremisowała bezbramkowo z GKS-em Jastrzębie.

W ramach 5. kolejki eWinner 2 ligi Siarka Tarnobrzeg zmierzyła się z GKS-em Jastrzębie. Piłkarze Sławomira Majaka po druzgocącej porażce w niedzielę z Hutnikiem Kraków 0:6 mieli bardzo mało czasu, by odbudować swoje morale.

W pierwszej połowie stworzyli sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale nie udało się ich wykorzystać. Plany Siarkowców mocno pokrzyżowała czerwona kartka (w konsekwencji dwóch żółtych), którą w 37 minucie obejrzał Bałdyga. Grające z przewagą jednego zawodnika Jastrzębia przeważało, aż do momentu, od którego także zmuszone było grać w 10. Dwie żółte kartki w ciągu minuty otrzymał bowiem Zakharchenko. W 67 minucie. Grające w osłabieniu zespoły nie stworzyły już groźnych sytuacji i mecz zakończył się wynikiem 0:0. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z meczu (galeria będzie jeszcze uzupełniana).