Siarka wygrywa po raz szósty z rzędu! Stal SW i Wisła przegrywają [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 28 października

Siarka wygrywa po raz szósty z rzędu! Stal SW i Wisła przegrywają [zdjęcia]

4
1 z 5

Siarka Tarnobrzeg nie zwalnia tempa i nie oddaje pozycji lidera III ligi. W sobotę Siarkowcy pokonali 3:0 drużynę Wólczanki Wólka Pełkińska (poniżej znajdziecie 32 zdjęcia z meczu). Bez punktów z wyjazdów wracają natomiast ekipy Stali Stalowa Wola i Wisły Sandomierz.

Wszystkie gole dla Siarki zdobył Marcin Stefanik – w 59, 82 i 89 minucie meczu. Były to jego trafienia numer 6, 7 i 8 w tym sezonie. Obrońca drużyny z Tarnobrzega jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców.

Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe w Chełmianką Chełm 0:2, po golach Mazurka w 54 minucie (z rzutu karnego) i Wójcika w 61 minucie.

Natomiast Wisła Sandomierz uległa drużynie Podhala Nowy Targ 2:5. Gole dla sandomierzan zdobyli: Stańczyk 9′ i Bełczowski 85′, dla gospodarzy trafiali: Płatek 30′, Bielák 33′, Nowak 52 ‘(k), Szynka 82′, Tonia 90’.