Siarka wygrywa po raz szósty z rzędu! Stal SW i Wisła przegrywają [zdjęcia]

19:44, 04.09.2021 TN Aktualizacja: 19:46, 04.09.2021

Siarka Tarnobrzeg nie zwalnia tempa i nie oddaje pozycji lidera III ligi. W sobotę Siarkowcy pokonali 3:0 drużynę Wólczanki Wólka Pełkińska (poniżej znajdziecie 32 zdjęcia z meczu). Bez punktów z wyjazdów wracają natomiast ekipy Stali Stalowa Wola i Wisły Sandomierz.

Wszystkie gole dla Siarki zdobył Marcin Stefanik - w 59, 82 i 89 minucie meczu. Były to jego trafienia numer 6, 7 i 8 w tym sezonie. Obrońca drużyny z Tarnobrzega jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców.

Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe w Chełmianką Chełm 0:2, po golach Mazurka w 54 minucie (z rzutu karnego) i Wójcika w 61 minucie.

Natomiast Wisła Sandomierz uległa drużynie Podhala Nowy Targ 2:5. Gole dla sandomierzan zdobyli: Stańczyk 9` i Bełczowski 85`, dla gospodarzy trafiali: Płatek 30`, Bielák 33`, Nowak 52 `(k), Szynka 82`, Tonia 90`.