Siarka wysoko wygrywa w pierwszy sparingu. Pokonała innego drugoligowca

14:15, 02.07.2022 TN

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg rozegrali dziś pierwszy sparing w ramach przygotowań do zmagań na drugoligowych frontach.

Siarkowcy zmierzyli się na wyjeździe w innym drugoligowcem - drużyną Garbarni Kraków. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:1.

Do przerwy Siarka prowadziła 2:1, po dwóch golach Marcina Stefanika (w 18 i 43 minucie (k)). Po przerwie, zaraz po wznowieni gry Agudo (46`) podwyższył na 3:1, a wyniku ustalił Mróz (77`).

Na pierwszą połowę meczu Siarkowcy wybiegli w takim składzie: Pietryga - Józefiak, Stefanik, testowany - Krempa, Kaliniec, testowany, Stańczyk - Yatsenko, Zawiślak - Adamek.

Po przewie wyszli na boisko w takim zestawieniu: Lepucki (testowany bramkarz) - Bierzało, Bieniarz, Zbyradowski - Sulkowski, Tyl, Rogala, Kwaśniewski - Agudo, Mróz, Bałdyga