Siarkopol podpisał 3-letnią umowę z Siarką Tarnobrzeg [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Siarkopol podpisał 3-letnią umowę z Siarką Tarnobrzeg [zdjęcia]

0

Dziś podczas konferencji prasowej zorganizowanej na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu Zakłady Chemiczne „Siarkopol” podpisały umowę sponsorską z Klubem Sportowym Siarka Tarnobrzeg.

Siarkopol od wielu lat jest sponsorem Siarki Tarnobrzeg. Jednak za każdym razem umowy były podpisywane co sezon. Dokument, pod którym dziś zostały złożone podpisy, dotyczy tym razem dłuższego okresu. – Mamy zaplanowaną dłuższą współpracę, niż miało to miejsce do tej pory. Jest to najwyższa w historii umowa pomiędzy naszymi stronami. Plan jest 3-letni. My jako klub będziemy mocno pracować na to, by wizerunek Grupy Kapitałowej „Siarkopol”, w tym Zakładów Chemicznych „Siarkopol” był dobrze reprezentowany – mówił podczas konferencji prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic.

Obecnie tarnobrzeska drużyna jest współliderem 3 ligi grupy 4 i walczy o awans. Jak zapewnił prezes Grupy Kapitałowej Siarkopol, nawet jeżeli drużyna nie zdoła uzyskać promocji, podpisana dziś umowa nadal będzie obowiązywać. – Z drużyną Siarki Tarnobrzeg wiążemy określone nadzieje. Chcemy, by ta umowa sponsorska była korzystna zarówno dla nas i dla klubu. Zakładamy, że dzięki dłużej obowiązującej umowie Siarka Tarnobrzeg będzie mogła bardziej racjonalnie i bezpiecznie planować przyszłość, a nasza marka będzie też bardziej znana – powiedział prezes Jacek Maślanka.

Sponsorem klubu będą Zakłady Chemiczne Siarkopol. – Mamy nadzieję, że awans i 65. rocznica powstania klubu będzie niejako „dubletem” dla kibiców i mieszkańców Tarnobrzega. Chcemy do tego sukcesu dołożyć małą cegiełką – powiedział prezes Wojciech Brzezowski.

Oprócz rywalizacji w 3 lidze, przed Siarką Tarnobrzeg jest także wiele innych wyzwań. Klub dba o grupy młodzieżowe. Będzie także niebawem organizować wydarzenia, m.in. związane z Dniem Dziecka i przypadającym na ten rok jubileusz 65-lecia.

Zostaw odpowiedź