Siedemnastolatek z marihuaną - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 2 lipca
reklama

Siedemnastolatek z marihuaną

0

Wczoraj połanieccy policjanci podczas sprawdzenia pojazdu na jednym z parkingów w mieście ujawnili w nim susz roślinny zidentyfikowany jako marihuana. Właścicielem zabronionej substancji okazał się 17-latek z Powiatu buskiego. 

Wszystko działo się wczoraj wieczorem na jednym z parkingów osiedlowych w Połańcu. Policjanci zwrócili uwagę na zaparkowane Seicento w którym znajdowało się trzech  młodych mężczyzn. Podczas sprawdzania pojazdu i legitymowania osób mundurowi ujawnili na siedzeniu kierowcy nieznaczne ilości suszu roślinnego wyglądem przypominające marihuanę. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to zabroniony środek odurzający. W trakcie wykonywania dalszych czynności pasażer przyznał się, że susz roślinny i foliowa torebka stanowią jego własność. 17-latek to mieszkaniec buskiego powiatu.

Teraz będzie tłumaczył się przed sądem w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych substancji odurzających. Ustawodawca za takie przestępstwo przewidział karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.