reklama
Nowa siłownia, klub fitness, kino i salon meblowy w galerii VIVO! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Nowa siłownia, klub fitness, kino i salon meblowy w galerii VIVO!

0

 

Najnowocześniejsze stalowowolskie centrum handlowe VIVO! nieprzerwanie poszerza i uatrakcyjnia swoją ofertę usługowo-handlową. Na liście najemców, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się na wynajem powierzchni w tym obiekcie, znalazła się także marka, dzięki której mieszkańcy Stalowej Woli będą mogli jeszcze lepiej zadbać o swoją formę i zdrowie – ICON Fitness. Na siłownię oraz fitness w VIVO! będzie można uczęszczać już w pierwszej połowie 2017 roku.

– W kontekście kompleksowości VIVO!, dzięki otwarciu klubu fitness, będziemy oferowali mieszkańcom Stalowej Woli niemal wszystko to, czego oczekuje nawet najbardziej wymagający klient. Szeroka lista sklepów, bogate zaplecze gastronomiczne oraz zaplanowane na przyszły rok otwarcia kina Helios, salonu meblowego Agata jak również wspomnianego klubu fitness – to wszystko pozycjonuje nasze centrum bardzo wysoko nie tylko w skali województwa, ale i na poziomie całego regionu – powiedział Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

ICON to rozwijająca się dynamicznie młoda marka klubów fitness. Do tej pory obecna w Katowicach i Lublinie, oferuje zarówno wyposażoną w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń część do treningów siłowych oraz bogaty i różnorodny program zajęć grupowych. W VIVO! ICON Fitness zajmie łączną powierzchnię prawie 1.200 m kw. Podobnie jak w istniejących już placówkach, również członkowie klubu w Stalowej Woli będą mogli liczyć na pomoc i wsparcie profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry trenerów.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.