Smartwatch damski - jaki wybrać? - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Smartwatch damski – jaki wybrać?

0

Oczywiście musi być funkcjonalny, szybki, ładnie  wykonany, nowoczesny.

Jaki damski smartwatch warto kupić?

Oczywiście musi być funkcjonalny, szybki, ładnie  wykonany, nowoczesny. Wybierając najlepszy smartwatch dla kobiety, powinniśmy zmówić  uwagę na wielkość oraz  stylistykę. Powinien tez posiadać wszystkie podstawowe funkcje. Smartbandy czyli opaski też możemy wziąć pod uwagę – są idealne dla kobiet podczas treningu czy zwykłej  aktywności fizycznej.

Smartwatch dla kobiet  nie powinien być zbyt duży. Kobiet mają smuklejsze dłonie, dlatego panie często preferują małe smartwatche, z kopertą o szerokości max 40 mm.

Wszystko oczywiście zależy od naszych preferencji. Jeśli podoba Ci się dla Ciebie jest duży, czytelny wyświetlacz, to wybierz większy model. Smartwatche produkowane są także w jednej, uniwersalnej wersji – unisex.

Wielu producentów wypuszcza na rynek smartwatche stworzone niemal wyłącznie dla kobiet. Wyróżniają się one delikatniejszą, zaokrągloną, smuklejszą kopertą. Są eleganckie i często występują w kolorze różowego złota lub srebra. Jeśli zdecydujesz się na kupno smartwatcha dla siebie, to wiesz doskonale co ci się podoba. Jeżeli chodzi o tarczę, to powinna być idealnie dopasowana do stylistyki koperty.

Wybierając smartwatch zastanów się w jaki sposób będziesz z niego korzystać. Jeśli potrzebujesz go głównie do sportu (bieganie, siłownia, jazda na rowerze, pływanie), to wybierz smartwatcha, w sportowym stylu . Jeśli masz zamiar  nosić smartwatch na co dzień, to lepiej wybrać model elegancki. Będzie on dobry niemal na każdą okazję.

Zaskakująco ładny, dobrze wykonany i całkiem funkcjonalny jest Smartwatch damski KW10 Pro, cena 199 PLN. Naszym zdaniem jest on idealny kobiety. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje, poza tym jest szybki, dobrze wykonany, ładny i mały. Smartwatch pięknie prezentuje się na dłoni i jest przede wszystkim barzdo funkcjonalny.

Tak ja wcześniej wspomnieliśmy – na rynku możemy znaleźć smartwatche stworzone wyłącznie dla kobiet. Jednak  Smartwatch damski KW10 to strzał w dziesiątkę – jest elegancki . Występuję w kolorze różowego złota lub srebrnym. Koperta zegarka oraz tylna obudowa jest metalowa. Wszystko wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Wyświetlacz

Ekran dotykowy ma rozmiar 1,09 ″ i rozdzielczość 240 * 240 pikseli. Możemy dowolnie regulować jego jasność, a ekran możemy aktywować  za pomocą podnoszenia nadgarstka. Możemy dowolnie zmieniać tarczę od tylu sportowego po bardzo elegancki.

Funkcje

Smartwatch damski KW10 Pro  posiada funkcje fitness, sportowe i zdrowotne. Obliczanie ciśnienia krwi, pomiar tętna, pomiar poziomu tlenu we krwi (z oddzielnym czujnikiem), krokomierz, pomiar przebytej odległości, spalone kalorie. Posiada tryby sportowe (bieganie, chodzenie itp.), powiadomienie o połączeniu przychodzącym, powiadomienie SMS, powiadomienia z aplikacji oraz  wyświetla wiadomości przychodzące.

Posiada również dodatkowe funkcje zdrowotne : przypomnienie o ruchu, monitorowanie jakości snu oraz  inne takie jak :budzik, godzina, wyświetlacz daty, pilot aparatu, muzyka, pilot odtwarzania, funkcje zdrowotne kobiet itp.

Jjeśli szukasz eleganckiego damskiego smartwatcha to na pewno warto rozważyć kupno Samrtwatcha KW10 Pro. Jego unikalny design w połączeniu z najwyższej jakości materiałami pozwalają cieszyć się wyglądem oraz trwałością zegarka przez wiele lat. Zegarek jest lekki i wygodny dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas uprawiania wielu rodzajów sportów. Możesz też założyć do niego  swoje ulubione słuchawki Xiaomi i słuchać muzyki podczas biegania lub jazdy na rowerze monitorując przy tym swoje trasy i postępy.

Wszystkie modele dostepne w sklepie Xiaomi

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.