Śmierć kierowcy po policyjnym pościgu [wideo][zdjęcia] - Strona 2 z 15 - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 7 grudnia
ogłoszenie
reklama

19 komentarzy

 1. a mógł się zatrzymać do kontroli, wtedy by żył… ale nie, teraz bałwany szukają winnych

 2. Są inne środki żeby wyłapać uciekiniera ale jak nie ma szkoleń i rozumu to giną ludzie. Poprzyjmowali ….. i teraz są skutki następnej śmierci.

 3. kaspar hauser na

  kolejny pościg policji zakończony zabiciem uciekającego…coś nie bardzo umieją w te klocki sandomierskie kundelki…

 4. Nie twój interes na

  Przecież to pucha poszła na czoło z tirem z tego co wiem. Mogę się mylić, ale znów niedociągnięcia policji ? Ponad 30 km pościgu i gdzie blokady cokolwiek? Co za żenada.. byłem świadkiem jak golf uciekał przed BMW.. I teraz myśl.. na co wam te bmki skoro albo nie potraficie ich wykorzystac (kierowcy) albo je rozbijacie z wlasnej winy .. wy wgl macie prawo jazdy żeby jeździć radiowozem? Pod jednym z dodanych nowych faktów było napisane „funkcjonariusze byli trzezwi” to co normalnie na codzień jeżdżą po pijaku ? Co za żenada, pismak jednym reportażem wylądował na dnie A teraz jeszcze wywiercił sobie tam dziurę. A policjantów to biorą chyba po tygodniowym szkoleniu na patrol.
  Wstyd.

  • Będę grał w gre na

   Jak widać na zdjęciu to kia została rozwalona a nie „pucha”. W Tbg BMW rozwalone kilka dni wcześniej .

  • nie żyje człowiek przez Policję .. Po co ścigają ? Przez to są wypadki i zginąć może kto inny który nie bierze w tym udziału …

   • Popie…ło ci w mózgu? Zginął przez policję? Nie byłeś, nie widziałeś a się odzywasz i osądzasz? Nie siej fermentu wokół policji bo jak jej zabraknie to będziesz kwiczał w razie potrzeby, że jej nie ma.

   • Mądrością i elokwencją to ty nie tryskasz pomimo bzdur które piszesz to przydało by się ogarnąć nawet w pisowni!

   • Czlowieku,
    Włącz kontakt z mózgiem.
    Wypadku przez policję?
    Wypadki są przez debili z których za kierownicą tryska zajebistość i świadomość extra umiejętności i zapier…jak pieprznięci, jeszcze po pijaku, bez prawa jazdy etc.
    Jakby biw było policji to byś z domu nie wychodził bo bałbyś się że ktoś Ci przypier…i pójdzie.
    Policja winna…Czlowieku, ogarnij się

  • Cokolwiek by policjanci nie poczynili to zawsze będzie niezadowolenie. Szkoda, że nie mogą działać jak w USA. Taki uciekający zostałby staranowany, skierowano by do niego parę pocisków i byłby spokój. Bo zwyczajnie stwarza zagrożenie dla innych osób w samochodach, pieszych. Tutaj są pod stałą presją, tzw. narodu, „proroków” (prokuratury), Biura Spraw Wewnętrznych. Mają za mało uprawnień w takich jak ten przypadkach. Szkoda.

   Jakoś mi tego gostka z uciekającego samochodu nie żal. Może przynajmniej zostałby dawca organów. Tylu ludzi czeka na przeszczepy.