Śmiertelnie potrącił pieszego wyprzedzając ciężarówkę. Tragedia w Nisku - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Śmiertelnie potrącił pieszego wyprzedzając ciężarówkę. Tragedia w Nisku

0

Pod nadzorem prokuratora, niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj na drodze krajowej numer 19 w Nisku. Potrącony został mężczyzna idący poboczem. Niestety, mimo reanimacji życia 42-latka nie udało się uratować.

Na drodze krajowej nr 19, relacji Nisko-Nowosielec, wczoraj przed godziną 21 doszło tragicznego wypadku. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący renaultem trafickiem 61-latek, podczas wykonywania manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, potrącił pieszego poruszającego się lewą stroną jezdni.

Pomimo reanimacji życia 42-letniego mężczyzny, nie udało się uratować. Kierujący renaultem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Jak ustalono pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać okoliczności tragedii.

Zobacz także: 
– Kierowca toyoty wjechał w ogrodzenie. Nie poddał się badaniu alkomatem

Policjanci przypominają uczestnikom ruchu o zachowaniu szczególnej ostrożności na drodze.  „Pamiętajmy – odblaski ratują nasze życie! Apelujemy do pieszych o noszenie elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie poza terenem zabudowanym” – przypominają mundurowi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.