reklama
Śmiertelny wypadek na krajowej "9". Nie żyje mieszkanka pow. tarnobrzeskiego [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 20 sierpnia
reklama

Śmiertelny wypadek na krajowej „9”. Nie żyje mieszkanka pow. tarnobrzeskiego [zdjęcia]

3
1 z 2

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem, w Widełce. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym, ranna została pasażerka osobówki. 79-latka trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Wczoraj około godz. 17, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o wypadku, do jakiego doszło w Widełce, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem, 59-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym volvo.

W wyniku zderzenia 79-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego – pasażerka citroena, trafiła do szpitala. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Zobacz także:
– Opryski przeciwko zarazie rozpylane są na terenach powiatów tarnobrzeskiego, kolbuszowskiego i mieleckiego

Druga z pasażerek podróżująca osobówką, a także kierowca citroena i 54-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował volvo nie odnieśli obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Fot. arch.

1 z 2

3 komentarze

  1. „…podróżująca osobówką,…”
    Język, który w TN używa się to język dzieciaków, a nie ludzi dojrzałych, dorosłych. Może wartałoby tak użyć określenia „podróżująca samochodem osobowym”?