Śmiertelny wypadek z udziałem BMW, zginęło dwóch 27-latków [AKTUALIZACJA]
sobota, 25 czerwca
reklama

Śmiertelny wypadek z udziałem BMW, zginęło dwóch 27-latków [AKTUALIZACJA]

3

Wczoraj wieczorem w miejscowości Półsieraków (gmina Harasiuki, powiat niżański) samochód osobowy uderzył w drzewa. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. (Poniżej aktualizacja informacji).

W niedzielę w godzinach wieczornych doszło do tragicznego wypadku w Półsierakowie. Jak relacjonuje Nisko 112 – Ratownictwo powiatu niżańskiego „samochód osobowy marki BMW w wyniku nadmiernej prędkości wyleciał z drogi i uderzył w drzewa. Kierowca podróżował wraz z trzema pasażerami z czego dwie osoby zginęły na miejscu”.

Zobacz także:
Grębów. Samochód wjechał w rondo. Kierowca był pijany

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i dwa patrole policji. Więcej informacji niebawem. Fot. Nisko 112 – Ratownictwo powiatu niżańskiego.

Śmiertelny wypadek w Półsierakowie [AKTUALIZACJA]

Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem, w miejscowości Półsieraków, w powiecie niżańskim. Kierujący bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W zdarzeniu zginęło dwóch pasażerów bmw.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało cztery osoby – trzech mężczyzn i kobieta.

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosło dwóch pasażerów bmw, obaj w wieku 27-lat. Do szpitala na badania trafił kierujący bmw i 20-letnia pasażerka. Od obojga została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

Na miejscu pracowali niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

3 komentarze

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodziny osób zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

  2. W Półsierakowie,, półgłówek w Bolidzie Matoła Wiejskiego zabił dwóch kolegów.