reklama
Śmiertelny wypadek w Sobowie (gm. Ożarów) - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Śmiertelny wypadek w Sobowie (gm. Ożarów)

0

We wtorek w okolicy godziny 17 na drodze Ożarów – Sobów w powiecie opatowskim doszło do tragicznego wypadku. 19-letni kierowca samochodu osobowego zmarł, jego o rok młodszy kolega został przewieziony do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują, że młody człowiek, kierujący samochodem osobowym z nieznanej przyczyny na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wypadł z trasy i uderzył w drzewo.

Do akcji ruszyły trzy zastępy jednostki ratowniczo-gaśniczej z Opatowa oraz zastęp OSP z Ożarowa, policja oraz pogotowie ratunkowe.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochodem podróżowały dwie osoby i obie w momencie dojazdu jednostek znajdowały się wewnątrz pojazdu – mówi starszy kapitan Sylwester Kochanowicz, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Opatowie.

Strażacy wydostali ich i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Pasażer auta został przewieziony do szpitala. Mimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez załogę karetki, życia kierowcy nie udało się uratować.

Fot. KP PSP Opatów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.