Wiaty nie ma, szczury harcują – śmietnisko w centrum tarnobrzeskiego Serbinowa [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Wiaty nie ma, szczury harcują – śmietnisko w centrum tarnobrzeskiego Serbinowa [W najnowszym numerze]

2

Brak altany śmietnikowej w pobliżu pawilonu handlowego „Jędruś” na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów jest utrapieniem dla mieszkańców, a także rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola oraz klientów mieszczących się w pawilonie sklepów. Co rusz osiedle wygląda jak śmietnisko i wielka stołówka dla szczurów.

Kilka tygodni temu na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego” pisaliśmy o fatalnym stanie parkingu przy pawilonie handlowym „Jędruś” oraz Przedszkolu nr 17, gdzie chwilowa nieuwaga kierowcy może skończyć się zawieszeniem samochodu na wybojach. Jak się okazuje, stan parkingu nie jest jedynym problem, z którym borykają się mieszkańcy okolicznych bloków, i nie tylko oni.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Udostępnij

2 komentarze

  1. Problem w całym mieście ten sam. Dodatkowo kontenery nie są czyszczone i śmierdzą na odległość ( gdzie jest Sanepid? ) Nie można się doprosić w spółdzielni choćby zadaszenia więc oprócz tego że się nagrzewają i śmierdzą to jeszcze ptaszyska roznoszą wszystko co się da. A my mamy to wszystko na wprost okien ,chyba jako dodatek do coraz wyższych czynszów.

  2. obserwator mimo woli na

    Podobnie wygląda śmietnik za budynkiem TSM.Dokladniej za Targową 10. Nie należy do TSM. Korzystają z niego mieszkańcy kilku bloków. Wielkogabarytowe śmieci nie zostały wywiezione zgodnie z terminem wywozu z miesiąca poprzedniego. Się zobaczy czy w tym miesiącu wywiezo.