Sprawdź listę projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego

0

Ruszyło głosowanie w tegorocznej edycji tarnobrzeskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru są trzydzieści trzy projekty. Głosować można na trzy.

Głosowanie potrwa do 23 października. Po raz pierwszy będzie odbywać się nie tylko w urzędzie miasta (przy ul. Ko-ściuszki 32), ale także w ośmiu innych miejscach:w domach osiedlowych na osiedlach Miechocin i Nagnajów, domu straża-ka na osiedlu Zakrzów, domu ludowym na osiedlu Sielec, remizie OSP na osiedlu Ocice oraz szkołach podstawowych numer 7, 8 i 11. W urzędzie można oddać głos od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, natomiast na osiedlach tylko w niedziele od 8.00 do 13.00.

Oto nazwy poszczególnych projektów zgłoszonych do konkursu: Wykonanie siłowni i ścianki wspinaczkowej na boisku Gimnazjum Nr 3 przy ul. Dekutowskiego, Wykonanie mini siłowni na boisku szkoły podstawowej nr 4 przy ul. Wyspiańskiego 10, Modernizacja terenu usytuowanego pomiędzy blokami ul. Mickiewicza 5 i 5a, Przebudowa drogi gminnej ul. Siewna, Przebudowa drogi gminnej ul. Zakole, Przebudowa drogi gminnej ul. Zaułek, Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Jagielskiego, Przebudowa drogi wewnętrznej boczna Sienkiewicza, Budowa placu zabaw wraz z siłownia napowietrzną Osiedle Mokrzyszów, „A do Z – dostosowanie filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej do potrzeb osób starszych, niewidomych i słabo widzących, Remont drogi dojazdowej i parkingu przy bloku Moniuszki 16, Rewitalizacja Placu Górnika, Strefa Sportu i rekreacji – Tereny za budynkiem szkoły podstawowej nr 10, Poprawa atrakcyjności miasta poprzez budowę Miejskiego Parku Rozrywki – etap I opracowanie dokumentacji projektowej, Budowa parkingu dla samochodów osobowych dla potrzeb mieszkańców bloków mieszkalnych przy ul. Dąbrowskiej 4, 6, 8 jak również osób korzystających z archiwum, Aktywny Park Rozrywki w Wielowsi „Stawik”, tereny przy boisku sportowym w Wielowsi, Budowa siłowni zewnętrznej w parku osiedlowym w Sobowie, Budowa boiska wielofunkcyjnego na terenie Osiedla Sielec, Budowa alejek w parku osiedlowym w Sobowie, Oświetlenie ulicy Olszowej, Osiedlowy kącik rekreacyjno – wypoczynkowy w Zakrzowie, Bezpieczne Serce w Tarnobrzegu, Budowa siłowni na świeżym powietrzu dla osiedla Ocice, Zagospodarowanie terenu użyteczności publicznej położonego w Tarnobrzegu – osiedlu Miechocin w rozwidleniu dróg gminnych ulic: 12 Października, J. Długosza i St. Orła, Modernizacja drogi gminnej – ul. 12 Października, Modernizacja dróg gminnych w układzie ul. Piaskowa – ul. Czerwonego Krzyża, Budowa terenowej edukacyjnej ścieżki przyrodniczo – historycznej w zabytkowym parku tarnowskich na Dzikowie w Tarnobrzegu, Monitoring – Piastów, Rewitalizacja trasy spacerowo-rowerowej z Parku Dzikowskiego do osiedla Dzików oraz przyległego oczka wodnego, Budowa Kompleksu Sportowego przy ul. Kopernika, „Zbudujmy razem ścianę – niech połączy nas wspinanie” Centrum wspinaczki górskiej, Przebicie – połączenie ul. Kochanowskiego z ul. 1-go Maja, Rewitalizacja terenu obok Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega (Spichlerz) na osiedlu Dzików i budowa gry plenerowej.

Więcej szczegółów: http://www.tarnobrzeg.pl/documents/10156/600504/Budzet_Obywatelski_Miasta_Tarnobrzega_na_rok__2016.pdf oraz w najnowszym wydaniu TN.

Share.

Comments are closed.