Stado żurawi na łące w Alfredówce w gminie Nowa Dęba [Zdjęcia]

0

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć stada żurawi, które wykonano w Alfredówce w pobliżu gospodarstwa agroturystycznego Dobre Miejsce.  

Fot. Marcin Kurnik

“Kiedy sąsiadka dzwoni z informacją, że za płotem żurawie siedzą, to masz świadomość, to wiesz już że jesteś w dobrym miejscu  i dobrze ci z tym. Pięknego dnia kochani. Alfredówka ptasim rajem ;)” -czytamy na facebookowym profilu Dobre Miejsce. Koniecznie na niego zajrzyjcie znajdziecie tam więcej takich ciekawostek. 

Więcej o Dobrym Miejscu:

Dobre Miejsce to gospodarstwo ukierunkowane na ekoturystykę. Znajdujemy się w Alfredówce – niewielkiej wsi na północy Podkarpacia, na terenie Puszczy Sandomierskiej w pobliżu obszarów Natura 2000. Można do nas przyjechać na plenery fotograficzne, warsztaty rozwoju osobistego, wypocząć, pozwiedzać, pochodzić po lesie, a przy tym wszystkim – lub przede wszystkim – dobrze zjeść :). Szczególną sympatią obdarzyli nas fotografowie przyrody, a zwłaszcza koneserzy awifauny.  Na co dzień żyjemy w bliskim związku z przyrodą i chętnie dzielimy się tą radością z naszymi gośćmi. O naszym życiu na wsi piszemy na www.dobremiejsce.blogspot.com zapraszamy też na naszą stronę www.dobremiejsce.art.pl

Share.

Comments are closed.