Stalking przerodził się w szarpaninę na ulicach Sandomierza. Nieugięty adorator z zarzutami

0

Mówią, że miłość bywa niebezpieczna. O tym przekonała się jedna z mieszkanek Sandomierza, która została napadnięta przez mężczyznę z powiatu kieleckiego. Ten wcześniej dręczył ją w sieci.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek. Po godzinie 22:00 27-latka wychodząc z pracy spotkała na parkingu przy swoim samochodzie mężczyznę, który według jej relacji od 21 stycznia wypisywał do niej, przychodził do pracy i do domu. Kobieta nie chciała wchodzić z 28-latkiem w głębsze relacje, ten jednak cały czas ją nękał.

CZYTAJ TAKŻE:

Sandomierz. Kilkukilometrowy pościg za mężczyzną pod wpływem alkoholu. Miał aż 2,6 promila!

Wspomnianego wieczoru mężczyzna, czekający na swoją wybrankę pod jej samochodem, zaproponował wspólną kolację. Gdy ta odmówiła, doszło do szarpaniny. Mieszkaniec powiatu kieleckiego wyrwał kobiecie telefon i uciekł licząc, że 27-latka uda się w miejsce jego pobytu. Ta jednak zgłosiła wydarzenie na policję. Funkcjonariusze udali się do mieszkania wynajmowanego przez mężczyznę. 28-latek usłyszał zarzuty zmuszania do określonego zachowania i uporczywego nękania. Ma dozór prokuratora oraz zakaz zbliżania się do 27-latki. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Share.

Comments are closed.