2 MAJA (czwartek)
GALA ORKIESTR DĘTYCH
Biłgorajska Orkiestra Dęta, Miejska Orkiestra Dęta z Tarnobrzega, Olek Orkiestra z Janowa Lubelskiego, Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, Reprezentacyjna Sekcja Taneczna Mażoretek NCK "Sokół" w Nisku
16.00 - przemarsz orkiestr ulicami miasta
Start: ul. Staszica (skrzyżowanie z ul. Popiełuszki), ul. Okulickiego (plac zabaw przed SDK), ul. Siedlanowskiego (plac przy poczcie), ul. Podleśna (Gimnazjum Katolickie)
Meta: Plac Piłsudskiego
Plac Piłsudskiego - scena na fontannie
15.00 - Ogród zabaw: igraszki z Teatrem "Wagabunda", "Gramy w biało-czerwone"
16.15, 17.15, 18.15 - pokazy iluzjonisty Gregera
Plac Piłsudskiego - scena główna
17.00 - pokaz musztry paradnej
17.30 - koncerty orkiestr
19.00 - rozwinięcie flagi
19.30 - "Ułanka 2013" - konkurs na biało-czerwoną kreację
20.00 - "Qrek Polski" - Zbigniew Zamachowski śpiewa piosenki miejskie i ludowe
3 MAJA (piątek)
Aula Politechniki Rzeszowskiej (nowy gmach), ul. Kwiatkowskiego 4
11.00 - V Stalowowolskie Dyktando "Gżegżółki"
Plac Piłsudskiego -scena na fontannie
15.00 - Ogród zabaw: igraszki z Teatrem "Wagabunda", "Technopolis Lab" - miasto robotów, Jarmark Floriański
15.15 - Kapela z Gorzyc
16.30 - "Jamniczanki" - program obrzędowy
17.15 - Polonez - lekcja tańca narodowego
Plac Piłsudskiego - scena główna
16.00 - ZPiT "Racławice"
17.00 - Chór "Lasowiacy"
18.15 - Polonez Stalowowolski - wspólne wykonanie tańca przez mieszkańców miasta
18.45 - ZPiT "Mali Lasowiacy", ZPiT "Rzeszowiacy", ZPiT "Lasowiacy" im. Iwo Wachowiaka
21.30 - "Stalowa Wola - dawniej" & Gielareck - pokaz multimedialny
taras MDK
20.30 - "Historie starego miasta" - Teatr Okna - spektakl plenerowy
4 MAJA (sobota)
"Tworzymy ciepłą atmosferę", czyli
- 60 lat ciepłownictwa w Stalowej Woli
- 20 lat PEC sp. z o.o.
Plac Piłsudskiego - scena na fontannie
15.00 - Ogród zabaw: igraszki z Teatrem "Wagabunda", "Ciepłe granie" przy ognisku,
"Latająca modelarnia Aeroklubu" - sklejanie modeli szybowca PW 5, konkurs latania modeli balonu "Mały Książe", "Technopolis Lab" - miasto robotów
15.15 - "Kopciuszek" - Teatr "Trzyczwarte"
taras MDK
16.00 - "Zamień bojler na kaloryfer" - aerobik z Tomaszem Gancarzem
17.00 - "Rytmy jak wulkan gorące" z Beatą Główką, Joanną i Konradem Dąbskimi
18.00 - "Energetyczna hulanka" - dyskoteka dla dzieci pod chmurką
Plac Piłsudskiego - scena główna
18.30 - Lao Che
20.30 - BRODKA
5 MAJA (niedziela)
75 lat HSW
Plac Piłsudskiego
Wystawa produktów HSW
15.00 - Hutnicza Rowerowa Masa Krytyczna
Plac Piłsudskiego - scena na fontannie
15.00 - Ogród zabaw: igraszki z Teatrem "Wagabunda", Jubileuszowa Juniorska Pracownia Konstruktorska, Rodzinne Manewry Strategiczne: turniej szachowy, gra miejska "Znajdź... moździerz HSW", Wiosenna Łąka z "Goździkiem" HSW, "HutArt" - gadżety industrialne
15.00, 16.30 - "O szlachetnym smoku i niesfornych królewnach" - Teatr Lalkowy
Przytulanka
17.30 - "Siła w naszych rękach" - pokaz oraz zawody armwrestling
Plac Piłsudskiego - scena główna
17.00 - Kabaret Młodych Panów
18.30 - LuxTorpeda
20.30 - WILKI
Imprezy towarzyszące
1 maja - Stadion Lekkoatletyczny MOSiR, ul. Staszica 2
55. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce
3 maja - al. Jana Pawła II
14.00 - XXV Międzynarodowy Bieg Uliczny
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz