Stalowa Wola, Nisko. W domu policjanci zabezpieczyli blisko 800 gramów mefedronu i marihuany oraz ponad 5 tys. zł [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 4 grudnia
reklama

Stalowa Wola, Nisko. W domu policjanci zabezpieczyli blisko 800 gramów mefedronu i marihuany oraz ponad 5 tys. zł [zdjęcia]

0
1 z 6

W jednym z domów w powiecie niżańskim policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli łącznie ponad 800 gramów mefedronu oraz marihuany, a także 5 tysięcy złotych i sprzęt do uprawy roślin. 33-latek podejrzany o przestępstwo narkotykowe został aresztowany.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego prowadzili dochodzenie w sprawie 33-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Policjantom udało się ustalić, że nielegalne środki odurzające trzyma na jednej z posesji na terenie powiatu niżańskiego. We wtorek przed południem kryminalni przeprowadzili akcję, mającą na celu ujawnienie przestępstwa.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami służby Celno-Skarbowej PUCS w Przemyślu oraz psem „Rubi”, wyszkolonym do wykrywania narkotyków, podjęli działania, w wyniku których zabezpieczyli na terenie posesji ponad 800 gramów nielegalnych substancji – mefedronu oraz marihuany, a także trzy krzewy konopi. Policjanci znaleźli także sprzęt do profesjonalnej uprawy roślin i gotówkę w kwocie 5 tysięcy złotych.

33-latkowi przedstawiono zarzuty. Na wniosek prokuratora, zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

1 z 6

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.