Stalowa Wola. W Kwiatach ze smakiem odbędzie się wyjątkowa akcja dla WOŚP. Rozdajemy vouchery - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Stalowa Wola. W Kwiatach ze smakiem odbędzie się wyjątkowa akcja dla WOŚP. Rozdajemy vouchery

0

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączyła się kwiaciarnio-kawiarnia Kwiaty ze smakiem w Stalowej Woli, która w najbliższą niedzielę będzie przygotowywała dla klientów gofry na patyku, a cały utarg z puszki trafi na zbiórkę WOŚP. Przy okazji mamy do rozdania dwa vouchery na darmową kawę i ciastko!

W najbliższą niedzielę, 23 stycznia, od godziny 11 do 20 pracownicy Kwiatów ze smakiem, kwiaciarnio-kawiarni mieszczącej się przy ulicy KEN 11 w Stalowej Woli będą przygotowywać dla swoich klientów chrupiące gofry na patyku. Cały utarg ze sprzedaży trafiać będzie do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gofry podawać będziemy solo lub z cukrem pudrem, kolejną opcją jest dżem lub bita śmietana, inne gofry będą na czekoladowo-orzechowo przy użyciu belgijskiej czekolady deserowej, mlecznej lub białej. Tę opcję posypujemy również mixem prażonych orzechów. Są też wersje na owocowo – wylicza właścicielka Kwiatów ze smakiem, Małgorzata Partyka.

Zobacz także: 
– Rozpoczyna się budowa galerii w Tarnobrzegu! [Czytaj w gazecie][zdjęcia]

Hitem i najbardziej kolorową ze wszystkich wymienionych wersji są gofry na dziecięco, podawane z różnymi rodzajami czekolady, piankami, kolorowymi i słodkimi dodatkami, a także lodami. Ostatnią opcją są gofry na bogato, na których znajduje się mix składników według uznania klienta.

Wszystkie chrupiące przysmaki podawane są u nas na patyku, dzięki czemu można je jeść jak lody – dodaje właścicielka kwiaciarnio-kawiarni.

Dla czytelników „Tygodnika Nadwiślańskiego” Magdalena Partyka przekazała 2 vouchery na dowolny zestaw kawa plus ciastko. Aby zawalczyć o bon należy śledzić nasz fanpage na Facebooku – jutro (piątek 21.01.2022r.) w godzinach przedpołudniowych pojawi się konkurs. 

Powodzenia! 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.