Staszów. Doprowadził do dachowania pojazdu po czym wsiadł do busa i odjechał w nieznane - Tygodnik Nadwiślański

Staszów. Doprowadził do dachowania pojazdu po czym wsiadł do busa i odjechał w nieznane

1
1 z 1

Dziś w godzinach porannych w Staszowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca pod wpływem alkoholu doprowadził do dachowania pojazdu i zbiegł z miejsca zdarzenia.

W poniedziałek, 19 lipca, przed godziną 5:30 na ulicy Opatowskiej w Staszowie doszło do dachowania pojazdu. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia funkcjonariusze policji zastali przewrócony pojazd marki Volkswagen, nie zastali jednak kierowcy. W wyniku zdarzenia uszkodzonych zostało 5 przęseł ogrodzeniowych. 
Z relacji świadków wynikało, że pojazdem kierował mężczyzna, który zaraz po tym, jak doprowadził do dachowania, wyszedł z pojazdu o własnych siłach, wsiadł do nadjeżdżającego busa i odjechał w nieznanym kierunku – poinformowała mł. asp. Joanna Szczepaniak rzecznik KPP w Staszowie.
Policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia kierowcy, które zakończyły się powodzeniem. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Daleszyce (pow. kielecki). Po zbadaniu trzeźwości mężczyzny okazało się, że w wydychanym powietrzu miał on 0,34 promila alkoholu. Z dalszych ustaleń wynikało, iż podróżował sam i nie odniósł żadnych obrażeń. 
Do zdarzenia zadysponowane zostały Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze ze Staszowa, druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych w Wiśniowej i Woli Osowej, dwa patrole policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Czyn mężczyzny został zakwalifikowany jako wykroczenie.
Fot. OSP Wiśniowa
1 z 1
Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Witam wszystkich sympatycznych Panów:) Jestem szczupłą, sympatyczną dziewczyną o miłej aparycji. Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu. Oczywiście szczegóły spotkania możemy uzgodnić telefonicznie. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/profil_monika69

Zostaw odpowiedź