reklama
Strażacy z całego regionu zjechali do Grębowa [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Strażacy z całego regionu zjechali do Grębowa [zdjęcia]

2
1 z 11

Przeszło 60 wozów strażackich z 34 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego zjawiło się na I Zlocie Samochodów Strażackich zorganizowanym przez OSP Grębów. Impreza okazała się hitem, a pomysł chwalili zarówno strażacy – uczestnicy, jak i mieszkańcy regionu, którzy zjawili się w Grębowie by podziwiać strażacki sprzęt.

– To pierwsza tego typu impreza w województwie podkarpackim. Bardzo się cieszę, że odbyła się właśnie w Grębowie. Jako gmina wsparliśmy nasze OSP w organizacji zlotu, zamierzamy też wprowadzić tę imprezę na stałe do kalendarza – mówi Kazimierz Skóra, wójt gminy Grębów.

Strażacy zlot potraktowali nie tylko jako okazję do zaprezentowania swojego sprzętu. Spotkanie w tak szerokim gronie było także okazją do wymiany doświadczeń.

 – Bardzo fajny pomysł z tym zlotem. Chodzimy, rozmawiamy, podglądamy jak pewne kwestie rozwiązują inne jednostki OSP. Już wypatrzyliśmy kilka rozwiązań, które wprowadzimy u nas, żeby usprawnić działanie – mówi Zdzisław Cebuchowski, prezes OSP Koprzywnica.

Więcej w najbliższym papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”

1 z 11

2 komentarze

Zostaw odpowiedź