reklama
SurvivaLOVE wakacje MOCY - powtórka, czyli kolejne wydarzenie w Wiązownicy-Kolonii [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

SurvivaLOVE wakacje MOCY – powtórka, czyli kolejne wydarzenie w Wiązownicy-Kolonii [zdjęcia]

1
1 z 15

Podczas wakacji Fundacja PasjoDzielnia zachęca rodziny do spędzania czasu na łonie natury proponując uczestnictwo w survivalach. W miniony weekend w Wiązownicy-Kolonii odbyły się SurvivaLOVE wakacje mocy-powtórka!

SurvivaLOVE wakacje MOCY- powtórka! To działanie, na którym wzięło udział ponad 20 osób. Były to dwa dni, podczas których dzieci oraz ich rodzice spędzają aktywnie czas na łonie natury, zażywając kąpieli w rzece, czy zjeżdżając na zjeżdżali błotnej. Uczestnicy wcielili się w: odkrywców, zdobywców, podróżników,
koczowników oraz zadbali o relacje podczas wielu zabaw, zadań i wyzwań.

Zależy nam bardzo by oderwać dzieci od telefonów, a survivale są do tego znakomitym narzędziem. Dodatkowo dzieci uczą się nowych umiejętności oraz pracy w różnorodnej grupie. Rozwijają swoje umiejętności manualne podczas różnorodnych warsztatów rękodzielniczych. Bardzo ważnym elementem survivalu jest spanie w namiotach. Dla niektórych dzieci jest to pierwsze tego typu doświadczenie w życiu, a nasza przestrzeń fundacyjna jest na tyle bezpieczna, że biwakowanie jest nie tylko przyjemne ale i relaksujące dla dzieci i dorosłych  – mówi Wiola Piwowarska, prowadząca wydarzenie.

SurvivaLOVE wakacje MOCY- powtórka organizowane były w ramach programu WAKACYJNA aktywAKCJA, którego organizatorem jest Fundacja PFR.

1 z 15

Jeden komentarz

  1. Co to za przyjemność taplania się w błocie. Dzieci trzeba uczyć jak zapakować plecak do wyjścia w teren, jak rozpalić ognisko, jak zachować BHP przy tej czynności, jak sobie w terenie radzić,jak rozłożyć i gdzie namiot, jak ustrzec się przed kleszczami etc… .