reklama
Szkółka legendy Siarki nawiązała współpracę z Atletico Madryt! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Szkółka legendy Siarki nawiązała współpracę z Atletico Madryt!

0

FC Eagles Academy – szkółka piłkarska dla dzieci w Irlandii, którą prowadzi legenda Siarki Tarnobrzeg Mariusz Kukiełka, nawiązała współpracę z jednym z największych klubów na świecie: Atletico Madryt.

Szkółka Mariusza Kukiełki – FC Eagles Academy – chce wyszkolić utalentowanych młodych piłkarzy w najlepszych zawodników. „Naszym celem jest szerzenie pozytywnych wartości sportu i być miejscem, w którym rodzą się marzenia” – czytamy na stronie szkółki.

Zobacz także:
W Tarnobrzegu powstanie nowe rondo [zdjęcia]

Akademia poinformowała, że nawiązała współpracę z hiszpańskim Atletico Madryt. „Z dumą możemy ogłosić, że w kwietniu rozpoczynamy naszą długotrwałą współpracę z Elite Football Academy, należącą do Atlético de Madrid Academy. Nie możemy się doczekać, aż młodzi zawodnicy osiągną pełny potencjał.
Naprawdę wspaniali trenerzy: Carlos Cano Lorenzo i Carlos Aguirre Larrea dostarczą naszym młodym talentom hiszpańskie doświadczenie piłkarskie” – informuje FC Eagles Academy.

Irlandzka szkółka w ostatnim czasie nawiązała także współpracę z Polska Macierz Szkolna w Irlandii / Polish Educational Society in Ireland. W ciągu najbliższych tygodni trenerzy akademii zorganizują pokazowe zajęcia dla dzieci w szkołach polonijnych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.