Tańsze bilety na basen

0

Władze Stalowej Woli obniżyły wysokość odpłatności za korzystanie z basenu MOSiR. Nowe stawki obowiązują od 16 listopada.

Zmiana cennika polega na wprowadzeniu usługi sauny (suchej lub parowej) w cenie biletu wstępu na basen (poniedziałek-piątek w godz. 17- 22.15 oraz w soboty, niedziele i święta w godz. 11.30-22.15). Obniżone zostały o 2 zł ceny biletów ulgowych dla dzieci, młodzieży, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów oraz osób posiadających Kartę Aktywni 60+. Mniej o 1 zł zapłacą również rodziny korzystające z programu „Aquarodzina”.

Dodatkowo, zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Stalowej Woli, wprowadzone zostaną 50-procentowe ulgi od cen biletów wstępu na pływalnię krytą i otwartą dla mieszkańców Stalowej Woli korzystających z Karty „Nasza Duża Rodzina.” Ta zmiana wejdzie w życie 1 stycznia.

MOSiR przypomina, że nastąpiła zmiana godzin funkcjonowania basenów dla mieszkańców Stalowej Woli. Obecnie baseny dostępne są od godziny 18, dodatkowo od godz. 17 można skorzystać z trzech torów na basenie głębokim i z bogatej oferty kursów doszkalających umiejętności pływania (nauka pływania dla dzieci i dorosłych, pływanie korekcyjne, aquaaerobik).

Wszelkie informacje o funkcjonowaniu MOSiRu i zajęciach prowadzonych na obiektach sportowych dostępne są na stronie internetowej www.mosir.stalowawola.pl. Na stronie można znaleźć również relacje  z bieżących imprez i zawodów organizowanych przez MOSiR oraz interaktywny kalendarz imprez sportowych. (r)

Share.

Comments are closed.