Punkt widokowy nad Jeziorem Tarnobrzeskim już nie w błocie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Punkt widokowy nad Jeziorem Tarnobrzeskim już nie w błocie [zdjęcia]

6
1 z 10

Jednym z ciekawszych punktów dla turystów nad Jeziorem Tarnobrzeskim jest punkt widokowy, znajdujący się obok tyrolki. Gdy spadł deszcz piach zmieniał się w wielkie błoto i miejsce to nie nadawało się do parkowania samochodem. Nawet jeśli udało się wyjechać, to trzeba było kierować się prosto na myjnię. Sytuacja uległa tam znacznej poprawie.

W Urzędzie Miasta Tarnobrzega postanowiono, by płyty, które do tej pory znajdowały się na drogach przy akwenie, po rewitalizacji znalazły inne zastosowanie. Dzięki temu samochody nie będą zatrzymywać się w piachu i błocie. Parking przysłuży się także korzystającym z tyrolki.

1 z 10
Udostępnij

6 komentarzy

    • Odwodnienie trawnika. Puknij się w głowę. Każdy trawnik pod kołami samochodu przestaje być trawnikiem. Tu chodzi o tanią i tymczasową alternatywę. Płyty taką są więc proszę nie marudzić. Wszystkiego na raz nie da się zrobić. Mam nadzieję że miasto nie siądzie na laurach i nadal będzie się starać o kolejne środki na infrastrukturę. Wygląda na cud ale chyba ktoś zaczął mysleć w tym urzędzie.

  1. Mnie się podoba, nareszcie ktoś posłuchał podpowiedzi i zrobił parking z płyt betonowych. Na kolejne takie parkingi czekamy na żeglarskiej i plażowej, bo tam auta nadal stoją w błocie!

  2. “Dzięki temu samochody nie będą zatrzymywać się w piachu i błocie. ”

    Mogłyby się zatrzymywać na trawie, gdyby ktoś pomyślał o przygotowaniu terenu, pługiem, bronami, zasianiu trawy i może o jakimś odwodnieniu terenu. Tutaj po najmniejszej linii oporu. Zabetonować co się da.

  3. Hmmmm znowu coś zabetonowali !!!! I z tego co widać kawał placu hmmmmmm zabójcze dla.przyrody i brzydkie okropnie