Tarnobrzeg. Auto wypadło z drogi, ścięło słup i wpadło na podwórko [zdjęcia]

3
1 z 6

W piątek, 8 stycznia, na osiedlu Sielec w Tarnobrzegu auto wypadło z drogi, uderzyło w słup, a następnie w ogrodzenie pobliskiej posesji i zatrzymało się na jej terenie.

Do zdarzenia doszło około godziny 20 na ulicy Warszawskiej, w pobliżu stacji paliw. Jak podaje portal Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego: na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnobrzegu, jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielowsi, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Na razie nie wiadomo dlaczego auto wypadło z drogi. Na miejscu pracują policyjni technicy.

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego, OSP Wielowieś

1 z 6
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
11 dni temu

Szukam świadków zdarzenia jestem poszkodowany jeśli ktoś widział zajeżdżają w mi drogę auto proszę o pomoc kontakt w sprawie.

12 dni temu

Kierójącemu samochodem które wypadło z drogi inny kierowca zajechał drogę skręcając na stację benzynową a kierowca go ominoł lewym pasem i wpadł w poślizg wjeżdżając na chodnik uderzając w słup potem ogrodzenie i zatrzymał się na posesji to nie wina kierującego tylko tego który zajechał mu drogę skręcając.

pytający
12 dni temu

Co się dzieje na drogach? To jakiś koszmar.Jak nie motocyklista szalejący po chodnikach, to uciekający samochodem przed policją, a teraz to zdarzenie.

3
0
Zostaw komentarz!x
()
x