Tarnobrzeg. Ciało starszej kobiety leżało przez miesiąc pod stertami śmieci - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 20 maja
reklama

Tarnobrzeg. Ciało starszej kobiety leżało przez miesiąc pod stertami śmieci

3

Makabrycznego odkrycia dokonali w piątek, 7 stycznia, policjanci z Tarnobrzega. W jednym z mieszkań w bloku przy ul. Dekutowskiego, znaleźli znajdujące się w stanie daleko posuniętego rozkładu ciało 80-letniej kobiety. Zwłoki były głęboko zakopane pod stertami śmieci, które seniorka latami znosiła  do mieszkania. Jej ciało policjanci odnaleźli dopiero po 2 godzinach poszukiwań.

Policję wezwali sąsiedzi seniorki zaniepokojeni nieprzyjemnym zapachem na klatce schodowej. Jego źródłem było mieszkanie 80-latki. Ponieważ drzwi do lokalu były zamknięte, o pomoc w otwarciu mieszkania poproszono straż pożarną.

Zobacz także:
Tarnobrzeg. Pijany rowerzysta dostał 2,5 tys. zł mandatu!

Po wyważeniu drzwi okazało się, że mieszkanie tonie w stosach znoszonych przez właścicielkę śmieci. Proceder ten musiał trwać wiele lat. Dopiero po 2 godzinach sprawdzania mieszkania i przerzuceniu kilku ton śmieci, policjanci natrafili na rozkładające się zwłoki staruszki. Według wstępnych ustaleń, kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, być może nawet przed miesiącem.

3 komentarze

  1. tak się tylko zapytam na

    No to teraz czekamy na info, jak się ta sprawa zakończyła, czy znalezieniem zabójcy czy od razu umorzeniem wobec braku działalności bandyty?

  2. Czyli starsza kobieta zasłabła, przewróciła się, w następstwie tego zmarła …a później przykryła się stertą śmieci tak, że zwłoki można było odnaleźć dopiero po 2-u godzinnych poszukiwaniach? Niech spoczywa w pokoju. Amen.

    • „Według wstępnych ustaleń, kobieta zmarła z przyczyn naturalnych,”

      Może tak pomyśleć najprościej i po problemie?