Tarnobrzeg. Dramat na przejściu dla pieszych, trzech potrąconych nastolatków - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. Dramat na przejściu dla pieszych, trzech potrąconych nastolatków

7
1 z 11

Do groźnego wypadku drogowego doszło w Tarnobrzegu, na przejściu dla pieszych przez Wisłostradę, na wysokości tarnobrzeskiego cmentarza. W środę, 9 czerwca, tuż przed godziną 18. samochód osoby marki seat wjechał tam w trzech młodych ludzi przechodzących po pasach. Trzech nastolatków, a także kierowca seata trafili do szpitala.

– Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych. Jezdnię przechodziło tam trzech młodych ludzi w wieku 17 i 18 lat. Z nieustalonych na razie przyczyn wjechał w nich osobowy seat kierowany przez 21-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego. Cała czwórka, trzech pieszych i kierowca seata zostali odwiezieni do szpitala – powiedziała “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Na razie nie wiadomo, w jakim stanie są potrąceni nastolatkowie, Nie wiadomo też dlaczego do szpitala trafił również kierowca seata. Na miejscu wypadku trwają czynności prowadzone przez policjantów. Miejsce zdarzenia zabezpieczają też strażacy. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się wahadłowo. fot. TNM

1 z 11
Udostępnij

7 komentarzy

  1. Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : panieonline.pl/monika

    • Ja, lat 60 , mam włosy na głowie…. jeszcze, mam zęby, sztuczne, 164 cm wzrostu, waga 100 kg, wada wzroku -5 i -6. mam jakieś szanse?

  2. Tak tak, młodzi tacy źli i najgorsi. To wszystko ich wina, najlepiej prawo jazdy żeby robić od 30 roku życia. Przecież starzy są tacy doświadczeni i nie powodują wypadków. Wiesz w ogóle co było przyczyną? Zamiast pierdolić bez sensu to się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz.

  3. sto teraz niech facet zapłaci odszkodowanie, i powinien dostać ok 5 000 mandatu. #NalezySie podwyzszyc kary za takie cos.

  4. tak jeżdżą młode gnojki spieszy sie im jeżdza za szybko na nic nie patrza i na to co sie dzieje na drodze nie znaj a przepisów nie wpuszczają ludzi nie zatrzymuja sie królowie dróg

Zostaw odpowiedź