Tarnobrzeg. Ewelina Miśkiewicz wydała nową książkę. "Pora na przyszłość" niebawem trafi do księgarni - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Ewelina Miśkiewicz wydała nową książkę. „Pora na przyszłość” niebawem trafi do księgarni

0

Tarnobrzeska pisarka Ewelina Miśkiewicz wydała czwartą część serii opowieści obyczajowych na temat rozterek dojrzałych ludzi w kontaktach z rodzicami i kobiecej przyjaźni. Książka pt. „Pora na przyszłość” trafi do księgarni 23 lutego. 

Tłem fabuły czwartej części cyklu obyczajowego autorstwa Eweliny Miśkiewicz jest Tarnobrzeg. – Każda część porusza inny problem społeczny. Pisałam o uzależnieniu od alkoholu, niespodziewanym macierzyństwie, rozwodzie, natomiast w ostatniej części poruszam wątek relacji pomiędzy dorosłymi dziećmi, a ich rodzicami i przyjaźni pomiędzy czterema dziewczynami – zdradza autorka.

Jak dodaje, inspirację do pisania książek czerpie m.in. z otaczającej ją rzeczywistości, problemów, jakimi żyją jej rówieśnicy. – Oglądam też dużo filmów obyczajowych i czytam książki o tej tematyce. Zainspirować mnie może praktycznie wszystko – zaznacza z uśmiechem autorka.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeg. Kobieta leżała kilkanaście godzin na podłodze. Była wychłodzona i odwodniona

Wydawcą serii jest poznańskie wydawnictwo „Czwarta Strona”, odpowiedzialne za wydania publikacji autorstwa Remigiusza Mroza. – Książkę, podobnie jak i poprzednie, będzie można kupić we wszystkich księgarniach w Tarnobrzegu, jest dostępna również w księgarniach internetowych oraz w sieci sklepów Empik – mówi E. Miśkiewicz.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.