reklama
Tarnobrzeg, Gorzyce. Włamanie i kradzież w domu. Właściciel podziękował policji za szybką interwencję - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Tarnobrzeg, Gorzyce. Włamanie i kradzież w domu. Właściciel podziękował policji za szybką interwencję

1

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu wpłynęły podziękowania od mężczyzny, który padł ofiarą włamywacza. Autor listu przypomina, że kilka dni temu do jego domu jednorodzinnego włamał się złodziej, którego błyskawicznie zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach.

Dziś przed południem, do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wpłynął list z podziękowaniami dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Gorzycach. Autor listu, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, opisuje w nim, że podczas jego nieobecności, miało miejsce włamanie do jego domu i kradzież. Pokrzywdzony opisuje bolesne chwile, jakie towarzyszyły mu po stracie swojego mienia.

Zobacz także:
Zbiórka dla osieroconej dwójki dzieci z Tarnobrzega. Ich mama zmarła nagle

Dzięki szybkiej i profesjonalnej pracy policjantów z Komisariatu Policji w Gorzycach, złodziej został zatrzymany, a skradzione mienie w całości zostało odzyskane.

Jak podaje autor listu, funkcjonariusze Policji działali „szybko i profesjonalnie, a także z determinacją i zaangażowaniem”. Skierowane podziękowanie jest miłym akcentem w codziennej policyjnej służbie. Potwierdza, że motto „Pomagamy i Chronimy” nie jest tylko hasłem, ale misją, którą codziennie policjanci wypełniają z dumą.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Jeden komentarz

  1. Kumendont remizy w Kopydłowie na

    Polićant Twoja przyjaciela. Zwłaszcza Zynuś z kabaretu w Kopydłowie 🙂