reklama
Tarnobrzeg, Grębów. Złapali 42-latka, poszukiwanego listem gończym - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Tarnobrzeg, Grębów. Złapali 42-latka, poszukiwanego listem gończym

0

42-letni mężczyzna, poszukiwany listem gończym, został zatrzymany przez tarnobrzeskich policjantów. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ubiegłego roku. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy przyjechał do rodziny. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzili poszukiwania za 42-letnim mieszkańcem gminy Grębów. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu.

Zobacz także:
Znamy kolejne marki, które znajdą się w Galerii Tarnobrzeg

Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że 42-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza województwem podkarpackim. Kryminalni szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania.

W miniony weekend funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przyjechał do rodziny. Policjanci zatrzymali go na jednej z posesji na terenie gminy Grębów.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 12 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.