Tarnobrzeg. Kamienne kule zamiast metalowych słupków. Dobra zmiana? [zdjęcia]

1
1 z 7

Kamienne kule zastąpiły przed siedzibą Urzędu Miasta w Tarnobrzegu klasyczne słupki uniemożliwiające wjazd pojazdów na deptak. Większość tarnobrzeżan komentujących zmianę, przyjęła to z zadowoleniem.

Te biało-czerwone słupki były paskudne i zupełnie nie pasowały estetycznie w tym miejscu. Najwyższy czas, że zostały zdemontowane. Kule wyglądają o wiele lepiej – mówi jedna z komentujących osób.

Kule nawiązują wyglądem do architektury schodów prowadzących do siedziby Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki. To również podoba się tarnobrzeżanom. Jedyne wątpliwości budzi ich wielkość. Niektórzy komentujący obawiają się, że takich przeszkód nie będą widzieć kamery cofania w samochodach, a także mniej uważni piesi.

Być może kule zostaną dodatkowo oświetlone. Będę o tym rozmawiał z panią naczelnik wydziału techniczno – inwestycyjnego – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Betonowe kule przed Urzędem Miasta – zdjęcia:

1 z 7
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca traktora
11 dni temu

“Być może kule zostaną dodatkowo oświetlone.”
Oby nie cudowali. Kule to nie zabytek, gdzie w nocy wskazane podświetlanie. Poza tym to kierowca prócz samochodu musi mieć mózg i z niego korzystać.
Mi się wydaje, że są zbytnio rozstawione i miedzy kule można postawić samochód.

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x