Tarnobrzeg. Auto "ścięło" przydrożny słup. 70-latek trafił do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

Tarnobrzeg. Auto „ścięło” przydrożny słup. 70-latek trafił do szpitala [zdjęcia]

6
1 z 5

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś na ulicy Warszawskiej w okolicy marketu Unimet w Tarnobrzegu. Kierowca opla zjechał z pasa jezdni i wjechał pojazdem w przydrożny słup.

Zgłoszenie dotyczące zdarzenia na ulicy Warszawskiej dotarło do tarnobrzeskich służb po godzinie 11. Na miejsce zadysponowano zastęp z Państwowej Straży Pożarnej, policję, zespół ratownictwa medycznego służby energetyczne.

70-letni mężczyzna, kierujący pojazdem marki Opel Zafira, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w słup. Był trzeźwy – mówi rzecznik prasowa tarnobrzeskiej policji, podinsp. B. Jędrzejewska-Wrona.

Mężczyzna trafił do szpitala. Za spowodowanie niebezpiecznego zdarzenia zostanie ukarany mandatem karnym.

Zobacz galerię – 10 zdjęć

1 z 5

6 komentarzy

 1. Dziadek stworzył zagrożenie dla siebie samego to za co miał dostać mandat?

   • tak myślę, że na

    gdyby był człowiek narażony to zapewne byłoby zagrożenie, ale , że nie było człowieka to i nie ma zagrożenia. Niejaki Frog szarżował chyba po Warsiawce i nic mu z tego tytułu nie zrobili bo, biegły ocenił, że panował nad samochodem.
    Dziadkowi się tylko wymksło panowanie nad autkiem i walnął w słupa.

 2. GeriatriabezPRAWKA! na

  No i młodzi tylko powodują zagrożenie spójrzcie na siebie stare zgredy ledwo łazi ale autem jeździć będzie i lampy kosił…

  • Znowu latami nie zamontują zniszczonej latarni Już kilka lat stoi kikut zamiast latarni przy drodze koło muru która zniszczył jakiś kierowca

   • Racja. Nie ma się kto tym zająć. Piniendzy ni majo. A na podwyżki pensji prezydenta to są.