Tarnobrzeg. Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty!

5

Ogłoszony kilka tygodni temu konkurs na dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu został dziś rozstrzygnięty. 

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Jednak nieoficjalnie udało się nam potwierdzić w dwóch źródłach, że tarnobrzeskim szpitalem kierować będzie Krzysztof Stolarski, który przez ostatnie miesiące pełnił funkcję p.o. dyrektora, a wcześniej długo był wicedyrektorem tej placówki.

Konkurs na dyrektora szpitala ogłoszono 18 stycznia. O stanowisko to mogły ubiegać się osoby posiadające wykształcenie wyższe, „wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika”, pięcioletni staż pacy na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie, i co najmniej trzyletni staż pracy oraz nie skazane prawomocnie skazania za przestępstwo popełnione umyślnie. Media niedawno informowały, że chęć kierowanie tarnobrzeską lecznicą zgłosiło pięciu kandydatów.

Czytaj także:
Tarnobrzeg. Wraca „Pchli targ”

5 komentarzy

  1. Mistrza wybrano gratulacje wstyd i hańba. On nawet się wysłowić nie potrafi 🤬🤪😝😡😤🤮🤮🤮

  2. Czyli wychodzi na to że osoba która jest po czesci odpowiedzialna (będąc zastępca dyrektora) za ogromny dług, a teraz za jego rządów zostały zamknięte oddział wewnętrzny i chirurgii dzieci i szpital idzie ku upadkowi. Ale dobrze, że ręką rękę myje i rodzinka ma się dobrze….. W normalnym świecie obydwaj „cudowni” dyrektorzy powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za takie postępowanie, no ale tylko pozostaje czekać jak ten burdel zamkną albo całkowicie rozpieprza

  3. A gdzie jest oddział wewnętrzny który tak bardzo jest potrzebny w Tarnobrzegu bo czy pan stolarski jak oo lekarz tego niewidzi czy rozum mu się pomieszał z racji zajmowanej funkcji .Ja jestem częstym pacjentem tego oddziału tylko w ubiegłym roku byłem 7 razy hospitalizowany ,a. teraz gdzieś po okolicach trzeba jeździć , po szpitalach

  4. Czyli szpital do likwidacji skoro dyrektorem został likwidator oddziałów? Na dodatek tak cichaczem bez żadnych konferencji prasowych z uzasadnieniem takiej a nie innej decyzji władz wojewódzkich. Bez planów na przyszłość? Bo czy jeszcze jest przyszłość tego szpitala?