Tarnobrzeg. Laureaci konkursu "Ośmiu Wspaniałych 2021" odebrali nagrody! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Laureaci konkursu „Ośmiu Wspaniałych 2021” odebrali nagrody! [zdjęcia]

0
1 z 5

Władze Tarnobrzega z prezydentem Dariuszem Bożkiem na czele, wręczyły dziś upominki Ośmiu Wspaniałym, uczniom klas licealnych szczególnie zaangażowanych w działalność wolontaryjną. 

Pochwały, gratulacje i słowa uznania od prezydenta Dariusza Bożka i wiceprzewodniczącej Rady Miasta Bożeny Kapuściak usłyszeli dziś laureaci konkursu pn. „Ośmiu Wspaniałych”. Wśród nagrodzonych osób znaleźli się Aleksandra Dudek, Gabriela Panek, Emilia Małkiewicz, Ada Trojanowska, Natalia Redestowicz, Mateusz Adaś, Eryk Panek i Michał Rożnowski.

Do „Wspaniałych” zwrócił się prezydent Dariusz Bożek: – Chcę Wam podziękować, bo jesteście najlepszym dowodem na to, że młody człowiek dostrzega drugiego. Bardzo dziękuję, że mieszkacie w Tarnobrzegu, jesteście, chcecie pomagać i że znajdujecie w sobie siłę i czas, bo wiem, że to nie jest proste. Mam nadzieję, że jesteście wzorem dla innych – mówił włodarz.

Zobacz także: 
– Minister edukacji i nauki przyjedzie do Tarnobrzega

W tarnobrzeskim magistracie do 20 lutego przyjmowane są już zgłoszenia do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Mogą w nim w tym roku uczestniczyć także dzieci i młodzież lub grupy.

Zobacz galerię – 20 zdjęć

1 z 5

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.