Tarnobrzeg. Mercedesem do szaletu nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Mercedesem do szaletu nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia]

3
1 z 5

Fatalnie zakończyło się „szkolenie” w jeździe samochodem, jakie 49-letni mieszkaniec Stalowej Woli zorganizował 21-letniemu tarnobrzeżaninowi. Nie posiadający uprawnień 21-latek wjechał autem w budynek niedawno wybudowanego szaletu nad Jeziorem Tarnobrzeskim, poważnie uszkadzając tak toalety, jak i mercedesa.

„Nauka jazdy”odbywała się w niedzielę, 10 października, przed południem, na parkingu przy ul. Plażowej, nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego. Za kierownicą osobowego mercedesa zasiadł 21-letni tarnobrzeżanin. W roli instruktora wystąpił 49-letni właściciel auta, mieszkaniec Stalowej Woli.

– Powiadomienie o zdarzeniu otrzymaliśmy niedługo przed godziną 12. Na miejscu policjanci z patrolu stwierdzili, że kierujący mercedesem 21-latek wykonał nieprawidłowy skręt i wjechał w róg  szaletu, poważnie uszkadzając budynek. Uszkodzeniu uległo również auto. Mężczyźni byli trzeźwi, 21-latek nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych – poinformowała „Tygodnik Nadwiślański” podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

21-latek został ukarany przez policjantów dwoma mandatami – za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień.

Na razie nie oszacowano wysokości strat, jakie spowodowało staranowanie budynku przez mercedesa. Zapewne będą one wysokie, uderzenie zniszczyło cały narożnik szaletu.

 – W sprawie uszkodzenia mienia prowadzone będzie osobne postępowanie – mówi B. Jędrzejewska – Wrona.

1 z 5

3 komentarze