Tarnobrzeg. Młody mężczyzna spadł z wiaduktu [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

Tarnobrzeg. Młody mężczyzna spadł z wiaduktu [zdjęcia]

8
1 z 10

Do bardzo groźnego w skutkach wypadku doszło w środę, 21 kwietnia, w godzinach popołudniowych, w rejonie wiaduktu kolejowego na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Młody mężczyzna wdrapał się na kratownicę i spadł z wiaduktu – z wysokości około 12 metrów.

Obecna na miejscu policja próbuje wyjaśnić okoliczności dramatu. Czynności prowadzą też funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei. Rannemu mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Na miejscu są również strażacy.

Okoliczności, w jakich doszło do wypadku są niejasne. Według jednej z nieoficjalnych wersji, grupa młodych ludzi bawiła się na plenerowej imprezie. Przed godziną 19. kilkoro uczestników imprezy wdrapało się na kratownicę wiaduktu, chcąc sobie zrobić efektowne selfie. Cztery osoby przestraszyły się jednak przejeżdżającego po torach szynobusu i zeszły. Na górze pozostał tylko młody mężczyzna (w wieku 21 lat). Chwilę później najprawdopodobniej pośliznął się i spadł.

 – Mogę jedynie potwierdzić, że taki wypadek miał miejsce. Cały czas prowadzone są na miejscu zdarzenia czynności, które mają wyjaśnić jego wszystkie okoliczności – powiedział „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Nie wiadomo jak poważnych obrażeń doznał ranny mężczyzna. Służby nie udzielają informacji o jego stanie zdrowia. fot. Mateusz Chmielowiec

Mężczyzna spadł z wiaduktu -zdjęcia:

spadł z wiaduktu

1 z 10

8 komentarzy

  1. Wygłupów młodych ciąg dalszy. Polecam im filmy „Śmierć na 1000 sposobów”. Nie potrzeba w Polsce eutanazji wprowadzać.