---
Tarnobrzeg. Pijany 34-latek pobity do nieprzytomności. Po przewiezieniu go do szpitala musiała interweniować policja [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. Pijany 34-latek pobity do nieprzytomności. Po przewiezieniu go do szpitala musiała interweniować policja [zdjęcia]

2
1 z 5

W sobotnią noc w okolicy zajezdni taksówek przy dworcu PKS w Tarnobrzegu doszło do pobicia rowerzysty, w wyniku którego mężczyzna stracił przytomność. Po przewiezieniu go do pobliskiego szpitala, 34-latek odzyskał świadomość i zaczął wykazywać agresywne zachowania w stosunku do personelu medycznego, następnie ubliżał, szarpał i kopał funkcjonariusza policji. 

W sobotę, 24 lipca, tuż po godzinie 22 tarnobrzescy funkcjonariusze zostali powiadomieni o tym, że przy ulicy Mickiewicza, na wysokości zajezdni taksówek, leży nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce zdarzenia  udali się policjanci i potwierdzili informację, jak okazało się później, poszkodowany to 34-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. 

Z relacji świadków wynikało, że człowiek ten jechał rowerem w kierunku centrum miasta, a w rejonie postoju taksówek został zaatakowany przez mężczyzn, którzy po zadaniu mu ciosów, oddalili się z miejsca zdarzenia – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy tarnobrzeskiej policji.

Zobacz także: 
– W Dwikozach 1,5-roczne dziecko wypadło z okna na drugim piętrze! Dziewczynka jest w ciężkim stanie [zdjęcia]

Do mężczyzny zadysponowana została karetka, która przetransportowała poszkodowanego do szpitala. Pacjent po odzyskaniu przytomności w tarnobrzeskiej lecznicy zaczął się awanturować, ubliżając personelowi medycznemu, zakłócał ciszę nocną innym pacjentom, w wyniku czego ponownie wezwani zostali funkcjonariusze policji. 

Po przebadaniu stanu jego trzeźwości okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzu ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Na miejsce przyjechał patrol policji. Mieszkaniec powiatu sandomierskiego ubliżał również funkcjonariuszom, szarpał się z nimi i kopał jednego z policjantów.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Fot. TNM

1 z 5
Udostępnij

2 komentarze

  1. Pomysłowy na

    Powinni mu wpierdol spuścić pałami. Musi poznać moc policyjnej pały. Póżniej będzie potulny. Pała dobrze użyta to skuteczny środek przemawiania przez d… do głowy.

  2. Co robił mieszkaniec powiatu sandomierskiego na rowerze o tej godzinie? ,dowalić 5000 zł,plus ze 3 lata za atak na policjanta,to moze zmadrzeje,chyba ,że psychiczny