Tarnobrzeg. Poszukiwany mężczyzna, który zuchwale okradł seniora

1

Wczoraj, swoje oszczędności stracił 85-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który padł ofiarą złodzieja. Starszy mężczyzna wpuścił do mieszkania nieznajomego mężczyznę, aby kupić od niego oferowane do sprzedaży ziemniaki. Handlarz wykorzystał nieuwagę seniora i go okradł. Policjanci proszą o pilny kontakt osoby, które widziały mężczyznę lub mają jakieś informacje na temat zdarzenia.

O zuchwałym okradzeniu seniora w Tarnobrzegu informowaliśmy tutaj: Tarnobrzeg. Chciał sprzedać ziemniaki, ukradł kilka tysięcy złotych!

Nasi czytelnicy zwrócili uwagę, że podejrzany mężczyzna był widziany również w innych częściach miasta – Był też na św. Barbary. Też chciał 500zl rozmienić – napisała w komentarzach internautka.

Policja przedstawiła rysopis sprawcy:

Wiek około 30-40 lat, wzrost około 175 cm, krępej budowy ciała. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie i czapkę koloru czarnego. Nosił okulary.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje w tej sprawie lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu tel. 47 825 33 20 lub 47 825 33 10.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wsiok
7 dni temu

Łooo… to mój somsiad. Tyz mo takie dane jak opisane i mo bryle na łocentach. Ino nie piszeta jakie słonecne cy inaksze?

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x