Tarnobrzeg. Na Wisłostradzie przekroczył motocyklem dozwoloną prędkość o ponad 130 km/h - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeg. Na Wisłostradzie przekroczył motocyklem dozwoloną prędkość o ponad 130 km/h

8

Dość dobra pogoda skusiła motocyklistów, by skorzystać z majowego weekendu i udać się na przejażdżki. Jeden z nich jednak mocno przesadził z prędkością podczas swojej podróży.

Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. Do zdarzenia doszło przed godz. 18, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. 25-letni mężczyzna kierując motocyklem jechał z prędkością 184 km/h przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 134 km/h.

Zobacz także:
– Matura 2021 – arkusze egzaminacyjne z języka polskiego

Motocyklista za przekroczenie dozwolonej prędkości na 3 miesiące stracił swoje prawo jazdy, otrzymał mandat i punkty karne.

Fot. ilustracyjna

Udostępnij

8 komentarzy

  1. Obrońcy prawa się k… Znaleźli zapewne jeszcze osoby co prawka nie mają. Jestem ciekaw czy wy tak na mieście jadąc nawet autem przestrzegacie każde prawo drogowe co wątpię w to.pierdolicie tylko dawca organów a a najwięcej wypadków jest przez kierowców w starszym wieku i jakoś tego k.. Nie komentujecie.

  2. Samochodami też tam nie brakuje wolniejszych Nie rzadko Na wislostradzie jest 70 i momentami 100 dopuszczalna prędkość I tak przesadził ale troszkę mniej niż 134

  3. gotowy do przeszczepu na

    Spokojnie, dawcy organów zawsze potrzebni a ten organizm był młody (25 latek). Nie trzeba było go zatrzymywać. Chorzy czekają na organy do przeszczepów.

Zostaw odpowiedź