Tarnobrzeg. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów "pod grzybem" znów działa - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów „pod grzybem” znów działa

2

W czwartek, 10 lutego, po przerwie uruchomiony został Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Tarnobrzegu, przy ulicy Rusinowskiego 1. Punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty od 8 do 14. 

Do punktu można bezpłatnie oddać następujące selektywnie zebrane odpady komunalne: opakowania z papieru i tektury, tworzyw sztucznych, opakowania z drewna, metalu, szkła, wielomateriałowe, zielone w tym liście, skoszona trawa i drobne gałęzie, zużyte opony, sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie i akumulatory, przeterminowane leki i strzykawki, puszki po farbach i aerozolach, odpady wielkogabarytowe, budowlane i rozbiórkowe tj. gruz betonowy i ceglany.

Zobacz także: 
– Budowa obwodnicy Tarnobrzega. Kiedy utrudnienia na ul. Sikorskiego?

Punkt przyjmuje jedynie odpady komunalne. „Jeśli jesteś przedsiębiorcą, PSZOK nie przyjmie od Ciebie odpadów pochodzących z prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odbierane są odpady wyłącznie od mieszkańców miasta Tarnobrzega” – informują pracownicy PSZOK.

Transport odpadów oraz ich zbierania właściciele nieruchomości organizują we własnym zakresie i na własny koszt. Istnieje możliwość wypożyczenia bezpłatnie przyczepki do transportu odpadów. PSZOK „pod grzybem” działa przy ul. Rusinowskiego 1. Kontakt telefoniczny pod numerem tel. 608-573-844.

2 komentarze

  1. Zeszokowany na

    To dla mnie jest szok, że w Tarnobrzegu wznowił działalność PSZOK 🙂