Tarnobrzeg. Trójka motocyklistów, którzy jechali w grupie, poruszali się za szybko. Stracili prawa jazdy - Tygodnik Nadwiślański
środa, 30 listopada
reklama

Tarnobrzeg. Trójka motocyklistów, którzy jechali w grupie, poruszali się za szybko. Stracili prawa jazdy

4

Policjant ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymał trzech motocyklistów, którzy poruszając się w grupie, jechali przez Tarnobrzeg z prędkością 106 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Motocykliści stracili prawo jazdy, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Policjant ruchu drogowego wchodzący w skład tarnobrzeskiej grupy SPEED, pełniący służbę na terenie miasta, interweniował wobec trzech motocyklistów, który przekroczyli dozwoloną prędkość.

Funkcjonariusz przed godz. 11, w rejonie węzła komunikacyjnego, przy ul. Wisłostrada, zarejestrował trzech motocyklistów, którzy jechali w obszarze zabudowanym z prędkością106 km/h. Mężczyźni w wieku 47 i 48-lat poruszali się na motocyklach marki Harley. Cała trójka przekroczyła dopuszczalną prędkość o 56 km/h.

Zobacz także:
Plaga pijanych rowerzystów w powiecie staszowskim. Otrzymali wysokie mandaty

W związku z popełnionym wykroczeniem, stracili oni prawo jazdy na okres 3 miesięcy, zostali ukarani mandatami w wysokości po 1 500 złotych i 13 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu. Źródło: KMP Tarnobrzeg.

4 komentarze

  1. Szkoda, że ich wyeliminowano z ruchu drogowego. Byliby z czasem dawcami organów. Na przeszczepy ludzie czekają.

  2. To w końcu ilu ich było.??. 57-latek i 48-miolatek. A trzeci ??. To policjant?. Ha,ha,ha.. Oj TN, TN–wy jak coś pierd… niecie,, to klękajcie narody. Ha,ha,ha.

  3. Speed 😆😆😆 na wyjeździe z Wisłostrady przed znakiem obszaru zabudowanego no jest wynik 🤣, taka akcja budzi wiele wątpliwości , i jeszcze jaki opis „przez miasto” pogratulować kreatywności dziennikarzom i sprytnej grupie Speed z satysfakcją polujących z partyzanta 😆