reklama
Tarnobrzeg. Wpadł, bo próbował ukraść alkohol. Trafił na 3,5 roku do więzienia - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Tarnobrzeg. Wpadł, bo próbował ukraść alkohol. Trafił na 3,5 roku do więzienia

0

Policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który nie płacąc za alkohol, próbował wynieść go ze sklepu. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Mieszkaniec Tarnobrzega następne 3,5 roku spędzi w zakładzie karnym.

W środę o godz. 11, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do jakiej doszło w sklepie przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Na miejscu policjanci ustalili, że jeden z klientów zabrał z półki litrową butelkę alkoholu i nie płacąc za towar próbował wynieść swój łup. Jeden z pracowników zauważył kradzież i natychmiast zaalarmował funkcjonariuszy.

Zobacz także:
Zderzenie trzech samochodów w Sandomierzu. Są utrudnienia

Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 51-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu za wcześniej popełnione oszustwa i rozboje.

51-latek za kradzież sklepową został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi następne 3,5 roku. Źródło: KMP Tarnobrzeg.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.