Tarnobrzeg. Wszedł przez otwarte drzwi i zjadł koledze obiad. Wezwano policję - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeg. Wszedł przez otwarte drzwi i zjadł koledze obiad. Wezwano policję

4

Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20 przy ulicy Wyspiańskiego w Tarnobrzegu. Znajomy wtargnął do mieszkania 51-latka i zjadł jego obiad. Doszło do awantury.

W sobotę po godzinie 20 tarnobrzescy policjanci zostali wezwani na ulice Wyspiańskiego. Ze zgłoszenia wynikało, iż do mieszkania 51-letniego mężczyzny przez otwarte drzwi wszedł jego znajomy, który widząc przygotowany obiad, miał go zjeść. Właściciel mieszkania zdenerwował się i próbował wyprosić intruza, wtedy między mężczyznami doszło do awantury, która zakończyła się interwencją policji, a ostatecznie załagodzeniem konfliktu pomiędzy 51-latkiem i jego nieproszonym gościem.

Zobacz także: 
– 40 nagród na 40. urodziny “Tygodnika Nadwiślańskiego”!


Pamiętajmy, że numer alarmowy 112, służy do kontaktu z Policją, Strażą Pożarną oraz Państwowym Ratownictwem Medycznym i należy z niego korzystać z rozwagą. Kierowanie nieuzasadnionych zgłoszeń powoduje nie tylko blokowanie łączy, ale i niepotrzebnie angażuje służby, które w tym samym czasie moga być potrzebne gdzieś indziej. Za bezzasadne wezwanie kodeks wykroczeń przewiduje areszt, ograniczenie wolności oraz grzywnę do 1500 zł.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

 

Udostępnij

4 komentarze

  1. Pamiętajmy, że numer alarmowy 112, służy do kontaktu z Policją, Strażą Pożarną oraz Państwowym Ratownictwem Medycznym i należy z niego korzystać z rozwagą. Kierowanie nieuzasadnionych zgłoszeń powoduje nie tylko blokowanie łączy, ale i niepotrzebnie angażuje służby, ..
    No przecież to była kradzież, no nie?To chyba wezwanie zasadne.

  2. Kiedyś -gość w dom,,, Bóg w dom. . Dzisiaj gość w dom–obiad do lodówki.