Tarnobrzeg. Wypadek na ulicy Sienkiewicza. Dwie osoby poszkodowane [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Tarnobrzeg. Wypadek na ulicy Sienkiewicza. Dwie osoby poszkodowane [wideo][zdjęcia]

1
1 z 8

W czwartek, 21 października, przed godziną 9., na ulicy Sienkiewicza, za wiaduktem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki renault i hyundai. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby – pasażerowie obu pojazdów.

– Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 8.36. Po zderzeniu samochodów dwójka pasażerów z obu aut uskarżała się na dolegliwości. Wezwano do nich Zespół Ratownictwa Medycznego. Aktualnie na miejscu pracują policjanci. Droga jest częściowo nieprzejezdna, jeden pas ruchu jest całkowicie zablokowany. Gdy tylko zakończone zostaną pierwsze czynności, zostanie w tym miejscu wprowadzony ruch wahadłowy – powiedziała “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Wideo znajdzie się w tym artykule niebawem.

1 z 8
Udostępnij

Jeden komentarz

  1. Wypadki, stłuczki ,kolizje. Będą dopóki ,kierowcy nie skupią się na prowadzeniu auta i zwracaniu uwagi co się dzieje przed nimi, patrzenia w lusterka, a nie w lusterko jak wygląda lub w telefon pisząc lub czytając SMS , albo co gorsze robiąc zdjęcie lub rozmową bez zestawu głośno mówiącego ,słuchawkowego albo słuchawki Bluetooth, a co gorsze szukanie stacji radiowej i muzyki.