---
Tarnobrzeg. Zderzenie na ul. Litewskiej. Dwie osoby w szpitalu - Tygodnik Nadwiślański

Tarnobrzeg. Zderzenie na ul. Litewskiej. Dwie osoby w szpitalu

3
1 z 12

Do poważnego w skutkach wypadku doszło dziś, w sobotę 11 września, na skrzyżowaniu ul. Litewskiej i Truskawkowej w Tarnobrzegu. Wyjeżdżający z drogi podporządkowanej samochód osobowy wymusił pierwszeństwo, w wyniku czego doszło do zderzenia z innym pojazdem. W efekcie, jedno z aut wylądowało w rowie, a drugie zatrzymało się na poboczu.

 – W wypadku ucierpiała kierująca jednym z pojazdów, którą z podejrzeniem złamania kości udowej odwieziono do szpitala. Do szpitala trafiła też pasażerka samochodu, która zgłosiła zespołowi ratownictwa medycznego pojawienie się dolegliwości związanych z wypadkiem – powiedział “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Litewskiej z Truskawkową, spowodował całkowite zablokowanie drogi. Aktualnie na miejscu trwają czynności prowadzone przez policję, droga pozostaje nieprzejezdna.

wypadek tarnobrzeg litwewska

1 z 12
Udostępnij

3 komentarze

  1. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

  2. Kto wydał zgodę na postawienie tego muru ???? Postawił betonowy mur i nic nie widać jak się wyjeżdża Z drugiej strony to samo bo 2 metrowe krzaki rosną

Zostaw odpowiedź