reklama
Tarnobrzeska policja świętuje. Deszcz awansów i odznaczeń [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Tarnobrzeska policja świętuje. Deszcz awansów i odznaczeń [zdjęcia]

2
1 z 6

Funkcjonariusze policji z powiatu tarnobrzeskiego spotkali się na uroczystym apelu z okazji Święta Policji. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu. Były gratulacje i życzenia, a przede wszystkim, wręczenie nominacji na wyższe stopnie dla kilkudziesięciu policjantek i policjantów. Przypomniano również o odznaczeniach wręczonych z okazji święta.

Gośćmi honorowymi tarnobrzeskiego święta byli: inspektor Stanisław Sekuła, I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, samorządowcy z regionu, przedstawiciele sądów i prokuratur oraz kapelan tarnobrzeskiej policji.

O tym, jak przebiegł ostatni rok pracy tarnobrzeskich policjantów mówił komendant miejski policji, podinspektor Marek Pietrykowski. Przypomniał, że tarnobrzeska komenda może poszczycić się wysoką wykrywalnością przestępstw i wysokim odsetkiem ujęć sprawców na gorącym uczynku. Mówił też o rozwoju struktur policyjnych w regionie. Przy okazji podziękował specjalnie Kazimierzowi Skórze, wójtowi gminy Grębów, dzięki któremu możliwe było uruchomienie stałego posterunku policji w Grębowie.

Podczas imprezy z okazji Święta Policji wręczono także kilkadziesiąt nominacji na wyższe stopnie dla policjantek i policjantów służących na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Aktu wręczenia dokonali insp. S. Sekuła i podinsp. M. Pietrykowski.

1 z 6

2 komentarze