Tarnobrzeska Rada Kobiet przygotowała cykl ciekawych i aktualnych wykładów pt. "MISJA: KOBIETA!!!" - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Tarnobrzeska Rada Kobiet przygotowała cykl ciekawych i aktualnych wykładów pt. “MISJA: KOBIETA!!!”

1

Z okazji Dnia Kobiet, Tarnobrzeska Rada Kobiet zaprasza we wtorek, 9 marca, na bezpłatny webinar, w ramach którego przeprowadzone zostaną wykłady na temat aktualnych problemów trapiących kobiety. I to nie tylko te tarnobrzeskie.

W webinarze organizowanym 9 marca w formie online, tematy i aktualne problemy kobiet omówią specjaliści w dziedzinach fizjoterapii, terapii zajęciowej i psychologii, a także trener personalny. Spotkanie poprowadzi przewodnicząca Tarnobrzeskiej Rady Kobiet Katarzyna Paluch.

Zobacz także: 
– W Tarnobrzegu na karetkę z lekarzem możemy się nie doczekać

W ramach wydarzenia przeprowadzona zostanie seria wykładów, których wysłuchać będzie mógł każdy, kto zainstaluje w swoim telefonie lub komputerze aplikację ZOOM, służącą do przeprowadzania grupowych spotkań w formie online. Aby wziąć udział należy również uprzednio zgłosić chęć za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem rada.kobiet@um.tarnobrzeg.pl najpóźniej do 5 marca br. Zakwalifikowani do udziału uczestnicy, wytypowani zostaną poprzez kolejność zgłoszeń, a we wiadomości zwrotnej otrzymają link do wydarzenia.

Plan webinaru

  • 17.00 – Otwarcie webinariu przez przewodniczącą Tarnobrzeskiej Rady Kobiet Katarzynę Paluch.
  • 17:05 – Wykład pt. “SOS dla zdrowia kobiet”, który poprowadzi fizjoterapeutka uroginekologiczna Julia Dominik-Słomka.
  • 17:35 – Wykład pt. “Oswoić stres”, który poprowadzi psycholog i terapeuta Bożena Andrychowicz.
  • 18:05 – Wkład pt. “Bądź zdrowa, wysportowana, poczuj się piękna”, który poprowadzi trenerka personalna w Kopalni Mocy Agnieszka Matysiak-Kwitek.
  • 18:35 – Wykład pt. “Profilaktyka raka piersi“, który poprowadzi chirurg onkolog Cezary Mikrut.
  • 19:05 – Zakończenie webinaru.

Udostępnij

1 komentarz

  1. co to jest? na

    bezpłatny webinarO Jezusicku! Cóż to za słownictwo webinar? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.